Een brasserie in Groningen voor lunch en diner

Wanneer u wilt lunchen of dineren bij een brasserie in Groningen, moet u bij De Leyhoeve zijn. Deze brasserie ligt ...

Verschillende soorten raambekleding voor je nieuwe huis zoals gordijnen, rolgordijnen en jaloeziëen

Wanneer u wilt lunchen of dineren bij een brasserie in Groningen, moet u bij De Leyhoeve zijn. Deze brasserie ligt tegenover station Europapark en u kunt hier zeven dagen per week terecht voor een lekker lunch of heerlijk diner. Wanneer u komt lunchen, kunt u kiezen uit verschillende belegde broodjes, tosti’s en maaltijdsalades. Ook verse soep behoort tot de mogelijkheden. Komt u ’s avonds voor een diner? Dan heeft u de keuze uit diverse voorgerechten en bestelt u als hoofdgerecht een vis- of vleesgerecht dat u bevalt of kiest u voor een bijzonder seizoensgebonden gerecht. Natuurlijk kunt afsluiten met een verrukkelijk dessert of een goede kop koffie of thee.

Ook een verzorgingshuis in Groningen met zeer veel zorgaanbod

De Leyhoeve is een brasserie in Groningen, maar is ook een bijzonder verzorgingshuis. Is dit verzorgingshuis kunnen echtparen namelijk altijd samen blijven wonen, ongeacht de hoeveelheid zorg die hiervoor nodig is. Het maakt niet uit of een van de twee personen veel zorg nodig heeft, of ze allebei erg zorgbehoevend zijn, want de Leyhoeve zorgt altijd voor alles wat nodig is. Of het nu om zorg gaat voor personen met dementie, lichamelijke zorg of allebei: dit verzorgingshuis in Groningen regelt het allemaal. Zo kunnen geliefden zorgeloos genieten van hun oude dag én elkaars gezelschap.

Ontdek de vele faciliteiten

Dit verzorgingshuis in Groningen is van alle gemakken voorzien. De bewoners wonen in luxe appartementen en kunnen altijd een beroep doen op het deskundige en vriendelijke personeel. Ook is er een bus- en treinstation vlak bij en beschikt het pand over een eigen parkeergarage. Zo kunnen vrienden en familieleden eenvoudig op bezoek komen en kunnen ook de bewoners ook gemakkelijk zelfstandig op stap. Hebben ze behoefte aan eten of drinken, maar willen ze niet ver van huis? Dan is brasserie De Leyhoeve natuurlijk de ideale horecagelegenheid in Groningen om heen te gaan. Alleen, met zijn tweeën of met een groot gezelschap: iedereen is hier van harte welkom.

 

Veelgestelde vragen

Wat zijn de openingstijden van brasserie De Leyhoeve?

De brasserie is zeven dagen per week geopend voor lunch en diner. U kunt hier terecht voor een gezellige maaltijd, ongeacht de dag van de week.

Welke gerechten worden er geserveerd bij lunch?

Bij lunch kunt u kiezen uit belegde broodjes, tosti's, maaltijdsalades en verse soep. Het aanbod is divers en verzorgd.

Wat staat er op het dinersmenu?

Voor het diner biedt De Leyhoeve voorgerechten, vis- en vleesgerechten, seizoensgebonden specialiteiten en heerlijke desserts. U kunt afsluiten met koffie of thee.

Hoe bereik ik De Leyhoeve en is er parkeerruimte?

De brasserie ligt tegenover station Europapark en beschikt over een eigen parkeergarage. Het is gemakkelijk bereikbaar met bus en trein.

Is De Leyhoeve alleen een brasserie?

Nee, De Leyhoeve is zowel een brasserie als een luxe verzorgingshuis met volledige zorgvoorzieningen voor ouderen, inclusief dementiezorg en lichamelijke verzorging.

Gerelateerde berichten die u niet mag missen